Kurumsal Danışmanlık

Kurumun sistemin uyumlu bir şekilde çalışması, kurumun verimliliğini ve üretkenliğinin göstergesidir. Kurumun kimliğine ve hedeflerine uygun olarak bir nevi tetkik, teşhis ve eğitim ile tedavi sürecini sizlere sunmaktadır.
Kurumsal danışmanlık hizmeti, çalışanların iş yerine bağlılığını arttırmaya, çalışanların liderleri ve yöneticileri ile ilişkilerini düzenlemeye, çalışanın performansını ve memnuniyetini yükseltmeye, kurumun işlevselliği ve üretkenliğini geliştirmesine yönelik yapılan analizleri ve iyileştirmeleri içermektedir. Bir kurumun çalışan memnuniyetinin yüksek olması o kurumda yapılan işin kalitesini arttırmaktadır.
Kurum içi Araştırma / Analiz
Yapılan kurumsal analizde kurum içi dengeler, departmanlar arası dengeler, çalışan memnuniyeti, kurum performansı değerlendirilerek kurumun ihtiyaç duyduğu noktalar belirlenmekte ardından yönetim ve İK departmanları ile paylaşılmaktadır.
Uygulamada aktif katılımın sağlanacağı ihtiyaca yönelik eğitimler, şirket çalışanları için en verimli olacak zaman göz önüne alınarak hayata geçirilir. Çalışanların bireysel mutluluk ve memnuniyetinden, ekiplerin ve departmanların ihtiyaçlarına kadar, gerektiğinde yönetimin de aktif katılımı ile motivasyonu, ekip olma bilincini, çalışan memnuniyeti arttırmaya yönelik amaca uygun uygulamalı ve sözel programların içerikleri de kurumlara özel olarak hazırlanmaktadır.

Yorum Yap

Hakkımızda

Sıcak bir yaz günü Ege’nin güzel şehri Denizli’nin Çal ilçesinde dünyaya gözlerimi açmışım.

Çalışma Saatleri

Pazartesi - Cumartesi: 08.00 - 20.00Pazar: Kapalı

İletişim

Telefon: 0 (541) 775 28 02Mansuroğlu, 286. Sk. No:26 J2 Blok Daire:9, 35535 Bayraklı/İzmirHemen Ulaş

Copyright © 2024 by Viddex Dijital Ajans. Tüm Hakları Sakladır.